Reklamuj się, działaj i zarabiaj!!!

FutureNet platforma społecznościowa

FutureNet platforma reklamowa (FAP)

FutureNet coin Kryptowaluta FUTURO

Liczba użytkowników około

Państw z całego świata

Czym jest FutureNet?

FutureNet to nowoczesna platforma społecznościowa i multimedialna, której misją jest wytworzenie miejsca dla użytkowników w celu nawiązywania kontaktów oraz umożliwienie założenia własnego biznesu. FutureNet, za bycie aktywnym na portalu społecznościowym i realizowanie planu marketingowego, dzieli się swoimi zyskami.

Firma składa się z 5 głównych sektorów, takich jak: zarabianie pieniędzy online, platformy społecznościowej, reklam online, gier oraz zupełnej nowości,  własnej kryptowaluty FuturoCoin (więcej informacjitutaj).

 Firma generuje zyski ze sprzedaży reklam, gier, aplikacji itp., FuturenetLease.com – wynajmu długoterminowego, platformy handlowej 24Bas.com na której możemy wystawiać własne produkty i sprzedawać, sklepu online z firmowymi gadżetami, platformy blogowej- BoardBest, platformy zakupowej – FutureNet.shopping, działającej jako porównywarka cenowa z ponad 400 mln różnych produktów, własnych kawiarni i restauracji FutureNet Restaurants&Cafe, programu matrycowego, wydobyciu kryptowalut i wielu innych źródeł.

Porównując do innych portali FutureNet wyróżnia się tym, że znaczną część swoich dochodów przeznacza dla użytkowników, zasilając w ten sposób program reklamowy FutureAdPro. Baw się na platformie społecznościowej, rekomenduj, graj, postuj, zapraszaj znajomych i zarabiaj na tym wszystkim!

W Google Play możesz pobrać różne aplikacje FutureNet: np. Future Cloud, FutureNet Twoja Społeczność, Futuro Driller, Future Slot, Future VoIP.

Zachęcam do zapoznania sie z reglaminem, czym tak naprawdę jest FutureNet.

FutureNet to firma, która naprawdę zmienia życie ludzie. Projekt budzący prawdziwe wzruszenie oraz podziw to Fundacja FutureNet. Pomaga m.in. finansować operacje chorych dzieci czy projekty młodych zdolnych ludzi (zobacz).

Warto też odzwiedzić pierwszą kawiarnię FutureNet Cafe  w Kijowie  przy ulicy Bogdana Chmielnickiego 30/10 – www.fncafe.com.ua/en – pod nazwą FutureNet Cafe&Bar. Kolejna została otworzona 19 maja 2018 we Wrocławiu – Rynek 46/47. Następna o  powierzchni 866m2 (parter – 313m2, antresola – 289m2 i piwnica 264m2) zostanie już niedługo otwarta w Warszawie, , przy ulicy Świętokrzyskiej 14. 

Restauracje poprowadzi Aureliusz Wilk, uznany autor wielu książek kulinarnych, ekspert neurogastronomii i nowoczesnych technik kulinarnych. Wkrótce dla zainteresowanych współpracą pojawi się możliwość zawarcia umowy franczyzowej.

Jak działa platforma reklamowa FutureAdPro?

FutureAdPro jest to platformą reklamową, która dostarcza nam jako usługę ruch na nasze strony. Dzięki pakietom wyświetleń reklamowane strony mogą być pozycjonowane w wyszukiwarkach internetowych.

Projekt powstał 8 kwietnia 2016 roku i jako produkt reklamowy pozwala nam reklamować się za DARMO!

Posiada również dodatkową usługę geo-targetowania, gdzie możemy ustawić naszą reklamę na konkretny kraj, wybrać język, wiek i płeć. To Ty decydujesz, do jakiej grupy docelowej chcesz trafiać.

Zarabiamy na 3 sposoby:

1. Zarabiamy na paczkach reklamowych

Kupując usługę, jaką jest paczka reklamowa (z ang. advertising package lub adpack) otrzymujemy 800 lub 160 wyświetleń dla naszej reklamy, w zależności od rodzaju zakupionego pakietu. W zamian za adpack jesteśmy również upoważnieni do otrzymywania zysków ze sprzedaży reklam i innych źródeł zarobku firmy w zamian za oglądanie 10 reklam dziennie/codziennie. Wysokość dziennych naliczeń jest odpowiednia do obrotów firmy.

Mamy do wyboru paczki za 50$ oraz za 10$, jednak te niższe pracują z prędkością 80% paczki za 50$, więc są mniej opłacalne.

r
5% z naliczeń trafia na specjalne konto reklamowe, za co możesz zakupić dodatkowe wyświetlenia reklamy lub abonament. Kolejne 5% podczas wypłaty trafia na konto FutureNet, gdzie są zakupowane za to matryce.

AdPack

 • Paczka 50$ i 10$
 • zyskujesz 800 lub 160 wyświetleń reklam + zwrot reklamy + 120% zysku z każdej paczki
 • paczka wypracowuje 60$ lub 12$
 • naliczenia 1% dziennie co 15 minut
 • obejrzenie 10 reklam– warunek otrzymywania naliczeń
 • max ilość paczek 100-1000
 • prowizja do 5 poziomów

2. Zarabianie na własnych produktach

Wykorzystując wyświetlenia oraz używając opcji targetowania reklam mamy możliwość docierania do naszych klientów. Dzięki pozycjonowaniu własnej strony zwiększasz jej zasięg. Możesz więc skutecznie pomnażać dochody jak i rozwijać własną działalność.

Reklamę, którą stosuje sie do promowania biznesu, tutaj mamy ją bezpłatnie i otrzymujemy udziały w firmie z podziału zarobku na reklamach.

3. Zarabianie poprzez polecanie

Każdego dnia polecamy coś naszym znajomym, współpracownikom lub oni nam. Jeśli Tobie spodoba się biznes i nabierzesz przekonania, warto budować dodatkowy dochód.

Budując zespół możesz zarabiać do 5 poziomów w głąb za każdym razem, gdy Twój partner kupi pakiety oraz ponownie będzie reinwestował w nowe. Oczywiście wysokość prowizji zależy od statusu abonamentu. Możesz go zakupić, jeśli interesują Cię wyższe zarobki. Dzięki temu otrzymujesz wyższe prowizje oraz możesz mieć wiecej paczek (na obrazku obok widzisz jak to wygląda).

Jeśli zakupisz status V otrzymujesz:

 • 8%=4$ od partnera z 1 poziomu
 • 4%=2$ od partnera z  2 poziomu
 • 1%=1,5$ od partnera z 3 poziomu
 • 1%=1,5$ od partnera z 4 poziomu
 • 1%=1,5$ od partnera z 5 poziomu

Pamiętaj!

Paczka reklamowa nie jest produktem inwestycyjnym, a zarobki są uzależnione od obrotów firmy. Przed zakupem polecam zapoznać sie z regulaminem firmy.

Jak zacząć?

Krok 1 Zarejestruj się

Zarejestruj się za darmo z linku partnera.
Zakup odpowiednią ilość paczek.

Krok 2 Oglądaj reklamy 

 Oglądaj 10 reklam dziennie/codziennie
i korzystaj z udziału w zyskach.

Krok 3 Polecaj innym

Jeśli przekonałeś/aś się do biznesu,
przekazuj informacje o nim i osiągaj wyższy dochód.

Platforma i matryce w FutureNet

Friends Bonus

Zakupując matryce w FutureNet otrzymujemy możliwość wykorzystywania dodatkowego sposobu na zarabianie pieniędzy. Pewnością na to, że ludzie i tak będa trafiać do matrycy jest 5% odkładane z wypłaty w FutureAdPro w matrycy oraz 10% podczas wyłat prowizji z platformy FuturoNetwork (Więcej tutaj )

Zakupując udział o odpowiedzniej wysokości możesz zarabiać 5% za każdą osobę w matrycy.

Występuje tu system trójkowy i 10 poziomów głębokości zarabiania. Za każdą zakupioną matrycę również otrzymujemy punkty media points, które możemy wymienić na produkty, np. w sklepie internetowym i kupić je o 25% taniej.  Matryce stanowią dodatkową metodę na budownaie biznesu.

Matching bonus

Posiadając matrycę otrzymujemy bonus w postaci matching bonus. Polega on na tym, iż możemy otrzymać od 10 do 50% wyngrodzenia z obrotu naszych partnerów bezpośrednich.

Przykład:

Pan Marek działał w programie FutureAdpro i zakupił 100 paczek. Podczas wypłat, gdzie 5% szło na zakup matryc, stopniowo zostały zakupowane matryce (za 10$, 25$, 50$,100$, 500$,1000$). Pan Marek zaprosił Jakuba, który zakupił matryce do 100$. W zamian Pan Marek zarobił 5% z każdej matrycy, którą zakupił Jakub oraz dodatkowo 50% z jego obrotów (czyli jeśli zarobił 100$, to Marek otrzymuje dodatkowe 50$).

Warunkiem otrzymywania takich bonusów jest posiadanie odpowiedniej matrycy przed naszym poleconym. Gdy sami jej nie mamy, a polecony kupi wyższą pozycję, to wtedy taka osoba przepada w danej matrycy.

 Kryptowaluta FuturoCoin!!!

Najprościej mówiąć, kryptowaluta jest to waluta internetowa, której nie ma „namacalnie”. Składa się z specjalnego szyfru, który jest rozkodowywany przez wyspecjalizowane urządzenia, tzw. „koparki”, i w ten sposób dana kryptowaluta jest „wydobywana”.

Historię kryptowalut zaczął najbardziej popularny dzisiaj „bitcoin”, który powstał w roku 2009, kosztując zaledwie kilka centów, a porównując obecnie, cena osiąga już nawet 10 tysięcy złotych.

W obecnych czasach każdego dnia powstają nowe kryptowaluty ciesząc sie mniejszym lub większym powodzeniem. Nie wszystkie jednak osiągają zamierzoną wartość i część staje się tzw. „niewypałami”.

Skąd mamy mieć pewność że z FutureCoin będzie inaczej? Po pierwsze może mieć na to wpływ kilka czynników, jak np. popyt i podaż. FutureNet przed startem zebrało ogromną społeczność. Ludzie mogą posługiwać się coinem oraz od razu wymieniać go na giełdach dostając inne waluty. Co wiecej, możliwość uzyskiwania tańszych produktów i rozwoju własnego biznesu właśnie dzięki zaangażowaniu się w rynek kryptowalut, daje niesamowitą potęgę dla każdego użytkownika jak i samej firmy.

Wyobraź sobie co by było, gdyby FuturoCoin choć troche zbliżył się do Bitcoina czy tych najlepszych kryptowalut. Fakt, że możemy go „produkować” i zakupować  już teraz daje ci niesamowitą szansę na przyszłość.

Najwieksi inwestorzy wiedzą, że zakup odpowiedniej kryptowaluty w odpowiednim czasie, jest marzeniem milionów ludzi z całego świata.

Co by było, gdyby właśnie taka okazja była przed nami? Zobacz

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak było na konferencji w Krakowie i Makao 🙂

Pomimo, że firma działa głównie przez internet, co kilka miesięcy mamy okazję brać udział w niesamowitych eventach. Największy event w Polsce odbył się 11 marca 2017 w Krakowie na ponad 2000 osób z całego świata. Przyjechali ludzie z UK, Chin, USA, Afryki, Azji, Portugalii, Niemiec i wielu innych zakątków.
Kolejny wielki event miał miejsce 24-25 listopada 2017 w Makau (Chiny), na który przybyło ponad 5000 osób z całego świata. Na tym wydarzeniu zaprezentowano nowy plan FuturoNetwork oraz kryptoowalutę FuturoCoin! Firma przedstawiła koleje plany oraz pokazała z jak wielkim biznesem mamy do czynienia. 

Najbliższy event odbędzie sie juz w tym roku 9 września również w Makau na 6000 osób.

W zamian za współpracę otrzymujesz:

Odbierz za DARMO!

Stając się partnerem i zakupując min. 1 paczkę reklamową za 50$ otrzymujesz dostęp do bezpłatnej strony zawierającej opis projektu FutureAdpro z podłączoną kolejną mailingową, generatorem stron, miejscem na Twoje dane i zdjęcie oraz możliwością podpięcia własnej domeny. Dzięki temu informowanie nowych osób oraz zdobywanie potencjanych partnerów stanie sie dużo prostsze.

Kontakt

Osobisty kontakt oraz wsparcie jest niezastąpionym elementem. Dostęp do grup z mnóstwem informacji i poradników na pewno pomoże na starcie.

Narzędzia

W ramach współpracy otrzymujesz strony przechwytujące, kalkulator, poradniki i gotowe systemy, dzięki którym zaoszczędzisz na czasie ich przygotowywania.

Grupa

Otrzymujesz wsparcie najlepszych liderów, grupy oraz całego teamu. Zbuduj nowe relacje, otrzymuj motywację i zwieksz szansę na powodzenie.

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdę regulamin?

Regulamin znajdziesz na stronie po zalogowaniu się z panelu na stronie futureNet, pod linkiem: https://futurenet.club/terms

Przed przysąpieniem do firmy warto zpoznać sie z wszelkimi zasadami i informacjami na ten temat zanim podejmiemy decyzję.

Gwarancja zarobku

Produkt, jaki zakupujemy, to usługa w postaci wyświetleń reklamy. Premie z paczki naliczane są po obejrzeniu 10 reklam dzinnie i zależą od wpływów firmy. Jeśli firma nie zarabia, nie ma się czym dzielić, więc nie ma gwarancji zarobków.

Pamiętaj więc, aby Twój zakup był świadomy.

Ile mogę mieć kont?

Posiadanie kilku kont na siebie jest niezgodne z regulaminem i zabronione. Jesli chodzi o konto w FutureNet, może je mieć kilka osób w rodzinie, a konto w FutureAdPro powinno być jedno na domostwo.

Czy FutureNet jest legalną firmą?

FutureNet posiada pismo na indywidualną intepretację podatkową oraz ma zarejestronaną swoją działalność w Dubaju. Firma sprzedaje wiele usług i produktów, a program afiliacyjny pomaga w rozbudowie firmy. Jesli chcesz uzyskać takie pismo i dowiedzieć sie więcej, zapraszam do kontaktu.

Zobacz wywiad z CEO – Roman Ziemian

Skontaktuj się, jeśli chcesz wiedzieć więcej lub masz pytania

15 + 1 =

Korzystając z serwisu akceptujesz  politykę prywatności – Zanim przystąpisz do jakiegokolwiek biznesu dokonaj oceny swoich możliwości finansowych oraz zapoznaj się z wszelkimi informacjami na dany temat. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Treści które tu przedstawiam mogą pomóc w zarabianiu przez internet jak i marketingu. Sama sprawdzam dane biznesy wraz z grupą doświadczonych osób, lecz pamiętaj nigdy nie ma 100% gwarancji zarobku. Takiej gwarancji również i ja Tobie nie mogę dać. Korzystam jednak sama z usług i polecam je przetestować.